Щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Мета проведення акції “16 днів без насильства” – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.
Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.
З учнями нашого закладу проведено ряд бесід, виховних годин, тренінгів присвячених вирішенню конфліктів, запобіганню торгівлі людьми та протистоянню насильству над дітьми з боку дорослих.
Проведено флешмоб у 5-б класі під девізом “Наші долоньки проти насильства”.
Цікавим у закладі був захід, який відбувся в 10-11 класах – виховна година “Сім’я – простір без насилля”. Дискусія щодо теми насильства пройшла за круглим столом. Учні активно висловлювали свої думки.
Ще одним досить хорошим антинасильницьким заходом став перегляд відеофільмів у 4-11 класах.
Також проведено:
- конкурс малюнків “Щаслива сім’я – без насильства” – 5-а клас;
- тренінги “Твоє життя – твій вибір”, “зростаємо без насильства” – 8 класи;
- демонстрація тематичного мультфільму – 4 класи.




 |