Субота, 18.11.2017, 10:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Візитка школи
Візитка Казанківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Наше опитування
Де Ви відпочивали цього літа?
Всього відповідей: 138
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Травень » 31 » Педрада про переведення та нагородження учнів 1-4, 5-8, 10 класів
09:43
Педрада про переведення та нагородження учнів 1-4, 5-8, 10 класів

Протокол №7

 

                                                                                                                               спільного засідання

                                                                                                                               педагогічної ради

                                                                                                                               Казанківської загальноосвітньої

                                                                                                                               школи І-ІІІ ступенів №1

                                                                                                                               та ради школи

                                                         від 26.05.2016 року

Присутні: голова педради  - Кузюк Н.О.,

голова ради школи – Нікіфорова А.В.,

секретар педради – Замрій С.В.

всі вчителі школи та члени ради школи

 

Черга денна:

 

  1. Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів до наступних 

Постановили: всі учні 1-4, 5-8, 10 класів переведено до наступних. 

       2. Про нагородження учнів 2-4, 5-8, 10 класів.

Постановили: відповідно до статті 23 Закону України "Про загальну середню освіту", наказу Міністерства освіти і науки України від 07.02.2012 року №115 "Про внесення змін до Положення про Похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" 

Нагородити наступних учнів 2-А, 2-Б класів, а саме:

1. Баранова Андрія Олександровча;

2. Вербового Романа Віталійовича;

3. Вергелеса Ростислава Сергійовича;

4. Євтушка Ярослава Олександровича;

5. Івженко Дарію Олегівну;

6. Задорожню Ірину Андріївну;

7. Кирку Єлизавету Русланівну;

8. Клімова Данилу Михайловича;

9. Кривцову Анастасію Андріївну;

10. Лукяненко Данила Федоровича;

11. Онищука Дениса Костянтиновича;

12. Поп Наталію Вікторівну;

13. Подобєд Вікторію Тарасівну;

14. Сиротіна Дмитра Михайловича;

15. Сілізньову Вероніку Романівну;

16. Солянік Крістіну Олегівну;

17. Сороку Ірину Миколаївну;

18. Старовойт Діану Володимирівну;

19. Татаренцеву Анастасію Сергіївну;

20. Трофімова Артема Володимировича;

21. Хандригу Євгена Валентиновича;

22. Фалія Олександра Олександровича.

Нагородити наступних учнів 3-А, 3-Б класів, а саме:

1. Гериша Нікіту Миколайовича;

2. Головаченко Ольгу Олександрівну;

3. Касілова Андрія Андрійовича;

4. Кіріченко Вероніку Михайлівну;

5. Кравцова Владислава Олександровича;

6. Лось Даріну Володимирівну;

7. Малецького Богдана Сергійовича;

8. Присяжнюка Олекс ія Миколайовича;

9. Пашкову Софію Вадимивну;

10. Рябоконь Віталіну Віталівну;

11. Черненко Дарью Анатоліївну.

Нагородити наступних учнів 4-А, 4-Б класів, а саме:

1. Асмолова Павла Сергійовича;

2. Бушину Карину Вікторівну;

3. Ваніну Анастасію Вячеславівну;

4. Ваніну Дарью Дмитрівну;

5. Гаманюк Дарію Олександрівну;

6. Годвана Миколу Івановичу;

7. Етерію Альбіну Русланівну;

8. Красіну Єлизавету Дмитрівну;

9. Костенка Іллю Олександровича;

10. Кудрявцеву Юлію Олександрівну;

11. Мазур Дарью Денисівну;

12. Перетяченко Наталію Ігорівну;

13. Подгурську Поліну Романівну;

14. Сидорчук Вікторію Ярославівну;

15. Токар Анну Олександрівну;

16. Черншову Катерину Олексіївну;

17 Шевчука Ярослава Сергійовича.

Нагородити наступних учнів 5 класу, а саме:

1. Двадненко Костянтина Сергійовича;

2. Євсікова Євгена Олександровича;

3. Жильцову Катерину Олегівну;

4. Курінну Марину Віталівну;

5. Нирку Вікторію Олександрівну;

6. Омельчук Дарію Сергіївну;

7. Платоненка Артема Максимовича;

8. Подлінєва Дмитра Сергійовича;

9. Сороку Анну Миколаївнук;

10. Сорокіну Катерину Сергіївну;

11. Хандригу Дарью Євгеніївну.

Нагородити наступних учнів 6-А, 6-Б класів, а саме:

1. Карпінську Крістіну Сергіївну;

2. Козлову Вікторію Олегівну;

3. Лісічинську Ірину Сергіївну.

Нагородити наступних учнів 7-А, 7-Б класів, а саме:

1. Біневського Дениса Ігоровича;

2. Ламонову Олександру Ярославівну;

3. Макаренка Владислава Олександровича;

4. Пігарьову Анастасію Олександрівну;

5. Свіріденко Валерію Вікторівну;

6. Тебенко Андрія Васильовича;

7. Чепурка Максима Сергійовича;

Нагородити наступних учнів 8 класу, а саме:

1. Іванову Єлизавету Ігорівну;

2. Баранову Анастасію Олександрівну.

Нагородити наступних учнів 9 класу, а саме:

1. Рязанову Єлизавету Олександрівну.

Нагородити наступних учнів 10 класу, а саме:

1. Кічулу Дарію Володимирівну;

2. Колєснік Карину Сергіївну;

3. Лось Діану Володимирівну;

4. Рязанову Анастасію Миколаївну;

5. Фурсову Вікторію Вікторівну;

6. Шевчук Аліну Сергіївну;

7. Шворінь Оксану Сергіївну;

8. Гринишину Юлію Ігорівну.

 

Голова педради:          /Н.О.Кузюк/

    Секретар педради:         /С.В.Замрій/

Переглядів: 266 | Додав: Олена_Олександрівна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наш відеоканал
Офіційний відеоканал Казанківської ЗОШ №1
Офіційний відеоканал Казанківської
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Пошук
Форма входу
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Казанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 © 2017