П`ятниця, 10.04.2020, 09:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Візитка школи
Візитка Казанківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Категорії розділу
Правова допомога
Безоплатна правова допомогв
Наше опитування
Моє хоббі:
Всього відповідей: 188
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична та виховна робота в школі

Головна » Файли » Президент школи » Новини

Національно-патріотичне виховання молоді Казанківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1
22.12.2017, 13:04

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧЕЙ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ВЕТЕРАНІВ ВОЄН З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ, УРОКІВ МУЖНОСТІ, КОНФЕРЕНЦІЙ, «КРУГЛИХ СТОЛІВ», КОНКУРСІВ ТВОРІВ, ПАТРІОТИЧНИХ АКЦІЙ, ІНШИХ ЗАХОДІВ З ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА УЧАСНИКІВ ВОЄН У 2016-2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

 

Дуже важливим напрямком національно-патріотичного виховання молоді Казанківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 є формування та розвиток готовності до захисту України.

Формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей щодо готовності до захисту України здійснюється на прикладах героїчної боротьби Українського народу за самовизначення і творення власної держави.

У процесі здійснення вищезазначеного напрямку роботи було передбачено реалізацію таких виховних завдань: збереження пам’яті про борців за незалежність України у XX столітті; увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років; вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні; вшанування українських воїнів - учасників антитерористичної операції на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України

Педагогічний та учнівський колективи школи плідно співпрацюють з радою ветеранів, спілкою воїнів АТО. На багатьох святах, які проходять у школі, присутні учасники антитерористичної операції на Сході України.

Шляхами реалізації громадянсько-патріотичного виховання у позакласній роботі, пропаганди необхідності захисту Батьківщини, військово-професійної орієнтації учнівської молоді, підвищення рівня роботи з виховання призовної і допризовної молоді, підготовки її до військової служби в закладі проводяться тематичні місячники та декади, а до визначних подій в житті країни - єдині уроки мужності, години пам'яті, виховні години: «Україна суверенна, незалежна держава», «Майдан. Революція гідності», «Герої небесної сотні», «Вони визволяли Батьківщину», «Ціною життя»;

На виконання Указу Президента України «Про День захисника України» від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 у школі відзначається День захисника України та проводиться протягом жовтня місячник оборонно-масової роботи. У рамках місячника проведено ряд виховних заходів національно-патріотичного спрямування: відеолекторій «Справа честі і обов’язку справжніх патріотів - боронити Батьківщину»; єдина виховна година за темами: «А ми ту славу збережемо!», «Україна починається з мене», «У єдності – сила народу» із залученням воїнів АТО та ветеранів; виготовлення власноруч листівок для підняття бойового духу воїнам АТО «Захисникам Вітчизни присвячується»; привітання воїнів АТО «З Днем Захисника України!».

Проведено тематичні заходи, присвячені героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України:

- День пам’яті героям Крут (27.01);

- День пам’яті й примирення (08.05);

- День Скорботи (22.06);

- День партизанської слави (22.09);

- День ветерана та людини похилого віку (01.10);

- День українського козацтва та захисника України (14.10);

- День Гідності та Свободи;

- День Збройних сил України (06.12)

Ці заходи спрямовані на виховання у дітей любові до своєї батьківщини, формування особистості учня як громадянина-патріота. Учні мали змогу на прикладах з життя реальних людей, історичних особистостей глибше познайомитися з героїчними сторінками історії захисників української землі.

Впродовж 2016-2017 навчального року учні 1-11-х класів брали участь у благодійних акція:

1. «Ми разом», спрямованої на допомогу пораненим військовим.

2. «Людяність».

3. «Оберіг для захисника».

4. «Від серця до серця».

5. «Великодній кошик для бійця».

6. «Допомога воїнам АТО».

7. «Напиши листа захиснику України».

8. «Голуб миру».

Учні 1-11-х класів стали учасниками флеш-мобів:

1. «Створи Голуба миру».

2. «Герої не вмирають!».

Значну роль у патріотичному вихованні молоді відіграє Казанківський районний краєзнавчий музей (Маслова Н.Д.), в якому створено тематичні експозиції, які розкривають сучасні суспільно-політичні події в Україні, на його базі проводяться тематичні виховні заходи: екскурсії, конференції, воєнно-історичні читання, уроки мужності та патріотичного виховання, зустрічі з ветеранами, волонтерами, воїнами-захисниками, які брали участь в АТО. Слід відмітити високий рівень проведення у музеї заходів з патріотичного виховання, гідного вшанування подвигу ветеранів Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності та воїнів АТО.

    

    

    

Категорія: Новини | Додав: Альона_Василiвна
Переглядів: 195 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Ми в Інтернет
Офіційний відеоканал Казанківської ЗОШ №1
Наш відеоканал
Офіційний відеоканал Казанківської ЗОШ №1
Сторінка в Facebook
Офіційний телеграм-канал Казанківської ЗОШ №1
Телеграм-канал
Президент школи
Сторінка президента школи
Сторінка президента Казанківської
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Друзі сайту
Пошук
Форма входу
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Казанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 © 2020