Четвер, 04.03.2021, 11:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Візитка школи
Візитка Казанківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Правова допомога
Безоплатна правова допомогв
Наше опитування
Які предмети тобі подобаються найбільше?
Всього відповідей: 355
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Візитка закладу

Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 працює з 1938 року. 

Тисячі гідних громадян України вийшли за цей час із стін закладу.

Сьогодні в Казанківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 працює 39 вчителів:

 • Усього

  Спеціаліст вищої категорії

  Спеціаліст І категорії

  Спеціаліст ІІ категорії

  Учитель-спеціаліст

  Педагогічні звання

  Кандидат педагогічних наук

  Старший учитель

  Знак «Відмінник освіти України»

  39

  24 (62%)

  6 (15%)

  4 (10%)

  5 (13%)

  1 (3%)

  25 (64%)

  1 (3%)

 

Колектив очолює директор закладу Кузюк Ніна Олександрівна, освіта вища, закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність -  історія, викладач історії та суспільствознавства, «Відмінник освіти України», вища категорія, «Старший вчитель».

Манжос Тетяна Дмитрівна заступник директора з навчально-виховної роботи, освіта вища, закінчила Миколаївський педагогічний інститут, філологічний факультет, вища категорія, «Старший вчитель». 

Замрій Світлана Вікторівна заступник директора з виховної роботи, освіта вища, закінчила Криворізький педагогічний інститут, філологічний факультет, друга категорія. 

Пєрова Людмила Михайлівна – педагог-організатор, освіта вища, закінчила Криворізький педагогічний інститут, географічний факультет, вища категорія. 

Школа атестована в лютому 2012 року з відзнакою.

    Роздум, пошук, творчість, любов до дітей притаманна педагогічному колективу школи. Так, вчитель фізичної культури Євсюкова О.М. взяла активну участь в заочному обласному конкурсі портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону - 2014», де  у номінації «Інноваційні технології в навчально-виховному процесі» посіла І місце і нагороджена Дипломом І ступеня.

    Вчитель географії Нікіфорова А.В. брала участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» у номінації «Географія», де стала переможцем – І місце, в обласному конкурсі – ІІ місце.

Вчитель початкових класів Неня-Лука Ю.В. брала участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» у номінації «Початкова школа» виборола І місце, а також була учасником обласного конкурсу.

У 2013 році заступник директора з виховної роботи

Замрій С.В. брала  участь обласному фестивалі

«Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику»

у номінації

«Духовно-моральне виховання особистості в контексті ідей В.О. Сухомлинського»,  

де посіла І місце і нагороджена Дипломом І ступеня.

Три роки колектив школи успішно працює над проблемною темою школи:

«Інноваційний підхід до ідейної спадщини В.О. Сухомлинського»

і Національної Академії Педагогічних наук України нагородила в 2014-2015 навчальному році Почесною грамотою колектив учителів, як переможця обласного конкурсу

«Краще шкільне подвір’я» 

в рамках проекту

«Школа В.О. Сухомлинського – школа ХХІ століття».

Діяльність ради школи, педагогів, батьків, громади, шкільного парламенту БІНОМ спрямована на виховання патріота України, морально здорової, конкурентно-спроможної особистості і різнобічно-розвиненої людини, яка поважає і шанує українську мову, рідну землю, знає і виконує Закони держави, любить Вітчизну і готова захищати її, працювати заради процвітання своєї Батьківщини.

Входження України в європейський освітній простір, розбудова національної системи освіти породжують певні зміни в концептуальних підходах та парадигмі освіти й виховання учнів на сучасному етапі.

Сьогодні ми  розглядаємо стратегію виховання як багатокомпонентну та багатовекторну систему, яка є основою формування особистості школяра та значною мірою впливає на розвиток України в цілому. Саме країна та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення власної долі, долі своєї держави, подальших глобальних змін на планеті.

Пріоритетним напрямом виховання в Казанківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 є формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства та держави, які проявляються в таких якостях: самосвідомість, національна свідомість, патріотизм, правосвідомість, політична культура тощо. А стрижнем виховного процесу є національно – патріотичне та громадянське спрямування.

Колектив школи керувався головним завданням  – виховати морально здорову, духовно багату, різнобічно розвинуту людину, яка поважає й любить рідну землю, культуру свого народу; громадянина правової держави, який знатиме й поважатиме закони, любитиме Україну, орієнтуватиметься в сучасному політичному житті й буде готовий працювати заради процвітання своєї Миколаївщини – Батьківщини.

Вся виховна робота проводилась згідно річного плану роботи школи та планів класних керівників і підпорядковувались проблемі формування особистості учня на основі його творчих здібностей та впровадження у навчально-виховний процес основних орієнтирів виховання.

У виховній роботі школа працює над проблемною темою «Інноваційний підхід до спадщини В.О. Сухомлинського» і національно-патріотичне виховання учнів. Робота над означеною темою активізувала діяльність кожного вчителя, класного керівника, батьківську громадськість, учнів. Вони взяли активну участь в обласному проекті «Дитячий оберіг для воїна», в благочинних ярмарках на яких учні 1-4, 5-11 класів реалізували свої вироби. Зароблені кошти було перераховано на потреби бійців 79-аеромобільної бригади та поранених, які потребували на лікування у Миколаївському шпиталі.

Члени учнівського парламенту БІНОМ (Замрій С.В.) взяли активну участь в обласному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року», де Грицай Олена (учениця 9-б класу)- голова комісії «Дозвілля шкільного парламенту БІНОМ» посіла друге місце.

Лауреатом обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді

«Моя Батьківщина - Україна» за напрямом «Географія рідного краю»

стали учениці 7-го класу

Іванова Єлизавета, Касілова Анна

вони посіли ІІІ місце в обласному конкурсі «Біощит-2014», в операції «Махаон»

(керівник Нікіфорова А.В.).

В обласному конкурсі

«В об’єктиві натураліста» в номінації «Кращий слайд-фільм»

учениця 7-го класу Касілова Анна

нагороджена

Грамотою департаменту освіти, науки та молоді за ІІІ місце

(керівник Нікіфорова А.В.).

              Гурткова робота є важливою формою позакласної роботи в школі. При організації гурткової роботи намагаємось як найбільше наблизити її зміст до інтересів дітей, щоб вона давала дітям необхідні знання і навички, прищеплювала любов до праці, сприяла розвиткові їх здібностей. Кожний учнівський гурток має певну мету і ставить певні вимоги до гуртківців. В роботі гуртків використовуються різноманітні форми і методи, які приваблюють дітей.

              Саме тому у 2015-2016 навчальному році в Казанківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 працює така мережа  гуртків:

 • «Дівочий хор» – керівник Замрій Олег Олександрович;
 • «Хореографія» -  керівник Пєрова Людмила Михайлівна;
 • «Стань творцем свого життя» - керівник Головіна Наталія Олександрівна;
 • «Юні друзі природи» - керівник Нікіфорова Альона Василівна;
 • «Джура» - керівник Замрій Світлана Вікторівна.

             Крім того слід зазначити, що гурткова робота – одна із форм спортивно-масової роботи. Традиційно і в цьому році працюють секції з баскетболу та волейболу.

Наша візитка:

Ми на карті:

Ми в Інтернет
Офіційний відеоканал Казанківської ЗОШ №1
Наш відеоканал
Офіційний відеоканал Казанківської ЗОШ №1
Сторінка в Facebook
Офіційний телеграм-канал Казанківської ЗОШ №1
Телеграм-канал
Президент школи
Сторінка президента школи
Сторінка президента Казанківської
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Друзі сайту
Пошук
Форма входу
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Казанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 © 2021