Субота, 26.09.2020, 04:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Візитка школи
Візитка Казанківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Правова допомога
Безоплатна правова допомогв
Наше опитування
Які предмети тобі подобаються найбільше?
Всього відповідей: 352
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вчителі школи

  1. Кузюк Ніна Олександрівна  - директор, учитель історії, вища категорія, „Старший вчитель”, відмінник народної освіти України
  2. Манжос Тетяна Дмитрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури, вища категорія, „Старший вчитель”
  3. Женжеруха Лариса Володимирівна - учитель української мови та літератури, вища категорія, „Старший вчитель”
  4. Терешкова Ірина Володимирівна - учитель української мови та літератури, вища категорія, „Старший вчитель”
  5. Замрій Світлана Вікторівна - заступник директора з виховної роботи, учитель української мови та літератури, художньої культури, вища категорія, „Старший вчитель”
  6. Фурсова Ольга Олександрівна - учитель російської мови та зарубіжної літератури, вища категорія, "Старший вчитель”
  7. Готра Тетяна Валентинівна  - учитель зарубіжної літератури, спеціаліст
  8. Головіна Наталія Олександрівна - учитель англійської мови, вища категорія, "Старший вчитель"
  9. Штельмах Галина Борисівна  - учитель англійської мови, доцент, вища категорія.
  10. Полякова Анна Володимирівна  - учитель англійської мови, І категорія
  11. Яковенко Олена Станіславівна  - учитель англійської мови, ІІ категорія
  12. Білецька Інна Сергіївна - учитель математики, ІІ категорія
  13. Кривцова Валентина Станіславівна - учитель фізики,  вища категорія
  14. Ликова Валентина Іванівна - учитель історії та правознавства, вища категорія "Старший вчитель"
  15. Костенко Олексій Сергійович -  учитель основ здоров'я та трудового навчання, вища категорія "Старший вчитель"
  16. Нікіфорова Альона Василівна - учитель географії, хімії та природознавства, вища категорія, "Старший вчитель”, особистий сайт "Географія в школі"
  17. Пєрова Людмила Михайлівна - педагог-організатор вища категорія
  18. Євтушок Галина Тимофіївна - учитель хімії, вища категорія, „Старший вчитель”
  19. Гацелюк Наталія Анатолівна - учитель біології, вища категорія, "Старший вчитель”
  20. Євсюкова Олена Миколаївна - учитель фізичної культури, вища категорія, „Старший вчитель”
  21. Познякова Олена Олександрівна - учитель інформатики, І категорія
  22. Старовойт Наталя Валентинівна - учитель інформатики та хімії, І категорія
  23. Поляков Віталій Олександрович - учитель фізичної культури та предмета Захист Вітчизни, вища категорія "Старший вчитель"
  24. Замрій Олег Олександрович - учитель музичного мистецтва, І категорія
  25. Кот Ольга Миколаївна - учитель початкових класів, спеціаліст, "Старший вчитель"
  26. Неня-Лука Юлія Володимирівна - учитель початкових класів,  вища категорія, "Старший вчитель" особистий сайт http://yulia-nenia.edukit.mk.ua/
  27. Євсікова Валентина Василівна - учитель початкових класів, спеціаліст, "Старший вчитель" 
  28. Коптєва Галина Михайлівна - учитель початкових класів, вища категорія, "Старший вчитель"
  29. Роженко Тетяна Анатоліївна - учитель початкових класів, вища категорія, "Старший вчитель"
  30. Гринишина Наталія Миколаївна  - учитель початкових класів, вища категорія, "Старший вчитель" 
  31. Чередниченко Тетяна Вікторівна - учитель початкових класів, вища категорія, "Старший вчитель" 
  32. Сидорчук Валентина Петрівна - учитель початкових класів, вища категорія, "Старший вчитель" 
  33. Перепадіна Людмила Миколаївна - учитель початкових класів, вища категорія, "Старший вчитель"
  34. Палигіна Валентина Єгорівна - бібліотекар
  35. Жученко Ольга Олександрівна - шкільний психолог, ІІ категорія
  36. Химуля Тетяна Сергіївна - вихователь групи продовженого дня, ІІ категорія
  37. Сидорчук Ірина Василівна - учитель математики та інформатики, І категорія
  38. Пашков Юрій Миколайович - учитель фізичної культури та предмета Захист Вітчизни, ІІ категорія
  39. Лапоха Світлана Степанівна - учитель початкових класів та вихователь групи продовженого дня, вища категорія 
  40. Кравчина Лариса Володимирівна - вихователь групи продовженого дня, І категорія
  41. Дмитренко Анастасія Євгеніївна -  психолог закладу освіти
Ми в Інтернет
Офіційний відеоканал Казанківської ЗОШ №1
Наш відеоканал
Офіційний відеоканал Казанківської ЗОШ №1
Сторінка в Facebook
Офіційний телеграм-канал Казанківської ЗОШ №1
Телеграм-канал
Президент школи
Сторінка президента школи
Сторінка президента Казанківської
ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Друзі сайту
Пошук
Форма входу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Казанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 © 2020